Cyberpunk 2077 sistem ihtiyaçları belirli oldu

Nvidia, CD PROJEKT RED’deki gruplarla yeni bir oyun montajıyla tamamlanan bir oyun geliştirici görüntü röportajı yayınladı. Yayınlanan görüntü …

20 Kasım 2020 6 0

Nvidia, CD PROJEKT RED’deki gruplarla yeni bir oyun montajıyla tamamlanan bir oyun geliştirici görüntü röportajı yayınladı. Yayınlanan görüntü, DXR ışın izleme ve NVIDIA DLSS ile oynanış ve ortamı daha kapsamlı hale getirmek için bu teknolojilerin kullanımına dair bilgiler içeriyor. Görüntüde dikkat çeken husus ışın izlemenin oyundaki gündüz / gece döngüsünde yaptığı fark olarak karşımıza çıkıyor. Görüntü, daha evvel yayınlanmamış birçok oyun sahnesine yer vererek Night City’deki sıradan bir günü çarpıcı olarak gözler önüne seriyor. 

RTX özelliği sayesinde oyundaki muhtemel her yüzey ışın izlemeli yansımalarla görülüyor, kıymetli ölçüde geliştirilmiş gölgeler doğal olarak yumuşuyor ve sertleşiyor. Mağazalar, sokaklar ve binalar yayılımlı aydınlatmayla gerçekçi bir halde aydınlatılıyor ve genel olarak oyundaki dünya gerçekçi detaylarıyla dikkat çekiyor.

Cyberpunk 2077 için Önerilen Sistem İhtiyaçları

CD PROJEKT RED ayrıyeten Cyberpunk 2077 için önerilen sistem ihtiyaçları RTX özelliğiyle oyunu deneyimlemek için önerilen ekran kartlarını içerecek formda güncelledi. GeForce RTX 3070, ışın izleme için resmi olarak önerilen ekran kartı olarak yer alıyor.

Yılın en çok beklenen oyunu Cyberpunk 2077 10 Aralık’ta piyasaya sürülecek. GeForce RTX bilgisayarlar bu oyunda DXR ışın izlemeli yansımalar, dağınık aydınlatma, ortam kapanması ve gölgelerin yanı sıra NVIDIA DLSS ile zenginleştirilecek. 

Bir GeForce RTX PC yahut dizüstü bilgisayarı olmayan oyuncular NVIDIA’nın bulut oyun hizmeti GeForce NOW aracılığıyla piyasaya sürüldüğünde RTX ile geliştirilmiş Cyberpunk 2077’yi oynayabilecek. GeForce NOW, düşük kaliteli teçhizatlara Cyberpunk 2077’yi RTX özelliği açık olarak yayınlama gücü verecek. Cyberpunk 2077’yi buluttan akışla tüm aygıtlarda ve Steam, UPlay ve Epic Games Store üzere mağazalardaki mevcut PC kitaplığında anında oynanabilecek.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ