Dev PUBG turnuvası Güney Kore’de başlıyor

2020’de PUBG Esports, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya ve Asya-Pasifik’te dört çevrimiçi bölgesel turnuvadan oluşan PUBG Continental Series’e (PCS …

20 Kasım 2020 4 0

2020’de PUBG Esports, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya ve Asya-Pasifik’te dört çevrimiçi bölgesel turnuvadan oluşan PUBG Continental Series’e (PCS) mesken sahipliği yaptı. PCS3’ün son maçları bu hafta sonu tamamlandığında, PUBG Esports, PGI.S ile şimdiye kadarki en heyecan verici etkinliklerinden birine konut sahipliği yapmak için 2021’in yolunu gözlüyor olacak.

Güvenliğin en kıymetli öge olduğu PGI.S, Kore, Kuzey Amerika, Avrupa, Latin Amerika, Çin, Japonya, Güneydoğu Asya ve Çin Taipei’den 32 global ekibi bir ortaya getirecek. PUBG Corporation inançlı bir ortam yaratmak için, kendi kapsamlı güvenlik tedbirlerini uygulamaya koymanın yanı sıra hükümet kurallarına da tam olarak uyacak. Ek olarak, tüm oyuncu ve işçi takvimine iki haftalık bir karantina devri eklenecek.

Turnuva boyunca ekipler haftalık “Hayatta Kalma” maçlarında çaba edecekler. Bu 16 maçta tavuk yemeği kazanan gruplar para mükafatı ve haftalık “Final” maçlarında yer alacaklar. Final başına oynanan on maç, performansa bağlı olarak daha büyük ölçüde para mükafatı sunacak. PGI.S’in sonunda en çok para mükafatı alan grup Küresel Şampiyon olarak taçlandırılacak. Turnuva formatıyla ilgili daha fazla detay aktifliğe yakın bir vakitte yayınlanacak.

PGI.S, profesyonel ekiplere rekabette öne çıkmaları ve PUBG espor tarihinde iz bırakmaları için birçok neden veren 3,5 milyon Amerikan doları fiyatındaki ödül havuzuna sahip olacak. Aktiflik ayrıyeten, %30 oranında daha yüksek bir gelir dağılımı sahip olacak halde yükseltilen Pick’Em Challenge’ı da geri getiriyor.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ