Dişte kelebek modası

Ön iki dişe müdahale ediyoruz. Yani dişlerin yan taraflarını biraz dışarıya hakikat şekillendirerek kelebek formu veriyoruz. Tekrar dişlerin …

20 Kasım 2020 4 0

Ön iki dişe müdahale ediyoruz. Yani dişlerin yan taraflarını biraz dışarıya hakikat şekillendirerek kelebek formu veriyoruz. Tekrar dişlerin uçlarında, yan iki dişin alakasında de kelebek tesiri yaratabiliyoruz” dedi.

‘Ufak bir dokunuşla’

Dişlere olağan tasarım yapıldıktan sonra kelebek dokunuşunu yaptıklarını belirten Zogun, “Bazı hastalarda yalnızca ön iki dişe ufak bir uygulamayla bile bu sonucu alabiliyoruz. Birçok uygulama yapıp istediği sonucu almayan hastalarımız, ufak bir dokunuşla çok hoş sonuçlar alabiliyor” diye konuştu.

‘Kişiye özel olmalı’

Gülüş dizaynının bireye özel yapılması gerektiğine dikkat çeken Zogun, “Gülüş tasarımı, doktorluk ile sanatın birlikte uygulanarak, şahsa özel ülkü gülüşü yenilemektir. Burada bireye özel tabiri çok değerli. Zira maksadımız herkese standart bir gülüş tasarımı yapmak değil şahsa özel, doğal görünümlü bir sonuç almak” dedi.

Hollywood starlarının izinde

Diş estetiğinde Hollywood gülüşü isteyenlerin oranının artığını da belirten Zogun şunları söyledi: “Dişlerin görünürlüğünün artırarak ve dudakları daha hacimli göstererek şahısların Hollywood yıldızları üzere gülmesini amaçlayan bir tedavi. Bilhassa önde yer alan iki dişin biraz daha uzatılarak daha genç bir görünüm sağlanıyor. Görünümünde müspet tesir yaratmak isteyenlerin birinci tercihlerinden biri de bu tip uygulamalar.”

Hibya Haber Ajansı

BENZER KONULAR
YORUM YAZ