Eczacıbaşı Spor Kulübü’nün yürek sponsoru

Türkiye’nin en esaslı spor kulüplerinden biri olan ve kurulduğu günden bu yana binlerce kız çocuğunu voleybola kazandıran Eczacıbaşı Spor Kulübü …

20 Kasım 2020 14 0

Türkiye’nin en esaslı spor kulüplerinden biri olan ve kurulduğu günden bu yana binlerce kız çocuğunu voleybola kazandıran Eczacıbaşı Spor Kulübü’nün Cüret Sponsoru P&G’nin önder bayan bakım markası Orkid oldu.

 

Yeni dönemde Orkid’in de takviyesiyle maçlarına çıkacak olan Eczacıbaşı VitrA Voleybol Ekibi, koronavirüs pandemisi münasebetiyle yaşanılan dijital dönüşümlere ayak uydurarak yapılan sponsorluk muahedesiyle yeni bir bağlantı ağı oluşturmayı hedefliyor.

 

Toplumsal medyaya ilginin ve tesir alanının her geçen gün arttığını belirten Eczacıbaşı Spor Kulübü Lideri Faruk Eczacıbaşı, “Çağımızda yeni bir bağlantı penceresi ortaya çıktı ve kısa müddette tüm dünyaya yayıldı. Yaşadığımız bu dijital dönüşümde, toplumsal medya üzerinden bağlantıda kalmanın değerinin farkındayız. Bu doğrultuda sponsorluk anlaşmalarımızı yapmaya devam ediyoruz. “Sonuna kadar” sloganıyla yer alacağımız dönemde, vereceği yürekle gücümüze güç katacak yeni sponsorumuz Orkid oldu. Yapılan muahedenin her iki taraf için güzel olmasını diliyorum” diyerek görüşlerini aktardı.

 

Uzun yıllardır voleybolu ve bayanları sürdürülebilir bir çerçevede desteklediklerinin altını çizen P&G Türkiye, Kafkaslar ve Orta Asya CMO ve Pazarlamadan Sorumlu Lider Yardımcısı Onur Yaprak “Orkid markamız ile 2003 yılından bu yana Türkiye’de bayan voleybolunun desteklenmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. A Ulusal Bayan Voleybol Kadromuzla başlayan voleybol sponsorluk çalışmalarımızla hem bayan atletlerimizi hem de geleceğin voleybolcularını desteklemeyi prensip edindik. Bugün hala ülkemizde, 10 kızdan 7’si sporun kendilerine nazaran olmadığını düşünüyor ve ergenlik devirlerinde özgüvenlerinin azalması ile sporu bırakıyor. Kızların özgüvenlerini artıracak şeyin yeniden spor olduğu inancıyla voleybola verdiğimiz bu takviyesi, ülkemizin en esaslı kadrolarından Eczacıbaşı VitrA ile bir adım öteye taşımaktan memnunluk duyuyoruz. İş birliğimizin Türkiye’de bayan voleyboluna katkı sunmasını diliyor; Cüret Sponsoru olarak yanlarında olacağımız kadromuza Avrupa ve Türkiye’de kupalarla dolu başarılı bir dönem diliyorum” dedi.

Hibya Haber Ajansı

BENZER KONULAR
YORUM YAZ