Honor Watch GS Pro Türkiye’de satışa çıktı: İşte özellikleri ve fiyatı

Güçlü yapısıyla dikkatleri üzerine çeken Honor’un yeni kuşak akıllı saati Honor Watch GS Pro; 25 günlük pil müddeti, tabiatta kaybolmayı …

20 Kasım 2020 4 0

Güçlü yapısıyla dikkatleri üzerine çeken Honor’un yeni kuşak akıllı saati Honor Watch GS Pro; 25 günlük pil müddeti, tabiatta kaybolmayı engelleyen Rotadan Dönüş özelliği, 100’ün üzerinde idman modu ile geliyor. 

Sağlam bir yapıda olan eser, Amerikan Ordusu’nun 14 farklı sıkı testten oluşan MIL-STD-810G sertifikasına da sahip. Tek şarjla 25 güne kadar pil mühleti sağlayan eser, dış ortam modunda 100 saate kadar, GPS açık modunda ise 48 saate kadar kullanım sunuyor. Yalnızca 2 saatte büsbütün şarj olabilen üeün, 50 metreye kadar da suya sağlam.  

Bilhassa dağcılık ve emsal sporlarla ilgilenenler için altimetre, barometre ve pusula üzere özelliklere sahip olan eser, tabiat yürüyüşünüz sırasında hava durumunda oluşabilecek ani değişimleri bildiriyor ve ay evreleri, gelgitler, gündoğumu ve batımı üzere bilgileri aktarabiliyor. 

Yürüyüş esnasında patikayı kaybetmek, beklenmedik sonuçlar doğurabiliyor. GPS ve GLONASS pozisyonlandırma sistemleriyle donatılmış olan akıllı saat, yürüdüğünüz rotayı sizin için kaydederek istediğiniz anda tıpkı rotadan geri dönebilmeniz için size yönergeler sunuyor. 

İçerisinde yürüyüş, dağcılık, denizde/havuzda yüzme, triatlon, açık/kapalı alanda koşu, kürek, kayak ve daha birçok spor için idman takibi özelliği sunan eser, bu antrenmanlar sırasında kalp ritminiz, harcanan kalori üzere bilgileri de kaydediyor. Yaptığınız geçmiş idmanların bilgilerini kaydederek, vakit içinde antrenmanlarınızın gelişimini takip ediyor ve size uygun teklifler sunuyor. 

7/24 kalp ritmini takip edebilen Watch GS Pro, kanınızdaki doygun oksijen düzeyini gösteren SpO2 ölçümü de sağlıyor. Bunların yanında uyku ve gerilim takibi özellikleri de barındıran akıllı saat, daha kaliteli bir ömür sürmeniz için size tekliflerde bulunuyor.  

Telefona ulaşılması güç durumlarda, Bluetooth ilişkisi ile telefon görüşmeleri yapabilmeniz için mikrofon ve hoparlör barındıran saat, hoparlör sayesinde 500’e yakın kaydedilmiş şarkıyı çalabiliyor. Akıllı saat, “Uzaktan Deklanşör” özelliğiyle de harika fotoğraf çekmeniz için kullanılabilecek bir aksesuar haline dönüşüyor. 

Kömür siyahı, kil beyazı ve kamuflaj mavisi olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle gelen Honor Watch GS Pro’nun fiyatı ise 1999 TL olarak belirlendi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ