Maske Kontrolü Yapan Polis Teyit Gayeli Arkadaşının İsmini Sorunca Olanlar Oldu: ‘Kendiniz Sorsanıza, Ne Sanıyorlar Bunlar Kendini?’

22 Kasım 2020 2 0

İzmir’de polis ile maske takmayan vatandaş ortasında tartışma çıktı… “Benim canımı sıkmasınlar, ne bunlar ya, ne sanıyorlar bunlar kendini …

İzmir’de polis ile maske takmayan vatandaş ortasında tartışma çıktı…

“Benim canımı sıkmasınlar, ne bunlar ya, ne sanıyorlar bunlar kendini”

İzmir’in Konak ilçesinde, koronavirüs önlemleri kapsamında uygulama yapan polis grupları ile maskesiz gezen iki bayan ortasında gerginlik yaşandı. Bayanlardan biri, “Benim canımı sıkmasınlar, ne bunlar ya, ne sanıyorlar bunlar kendini” dedi.

“Ne yapacaksın tutuklayacak mısınız beni, haydi tutuklayın”

Gerginliğin artması ile kimlik ibrazında bulunmayan bayan, polise takımlarının terbiyesizlik yaptığını argüman ederek “Ne yapacaksın tutuklayacak mısınız beni, haydi tutuklayın” halinde bağırmaya başladı. Polisin uyarması üzerine reaksiyonunu sürdürmeye devam eden bayan, “Benim canımı sıkmasınlar polismiş, ne bunlar ya, ne sanıyorlar bunlar kendini” diye konuştu.

“Sen de çek, öldün, çekemedin öldün, çek hadi”

İmaj alan basın mensuplarına da reaksiyon gösteren bayan, “Sen de çek, öldün, çekemedin öldün, çek hadi” dedi. Haklarında süreç yapılan iki bayan daha sonra polise dirençte bulunduğu gerekçesiyle polis merkezine götürüldü. Polis memurlarının, hakarette bulunduğu gerekçesiyle bayandan şikayetçi oldukları öğrenildi.

Kaynak: Sondakika

İşte o anlar:

DİĞER VİDEOLAR
YORUM YAZ