Petal Search kullanıcıların takviyesiyle gelişiyor

  AppGallery ile direkt entegre çalışan ve Qwant ile Yandex arama motorlarının birleşimi ile birçok farklı kaynaktan birebir anda uygulama …

20 Kasım 2020 3 0

 

AppGallery ile direkt entegre çalışan ve Qwant ile Yandex arama motorlarının birleşimi ile birçok farklı kaynaktan birebir anda uygulama araması yapabilen Petal Search, bulunan uygulamaların hangi kaynaktan yükleneceği ve Huawei’nin güvenlik testlerinden geçip geçmediği bilgisini de sonuç ekranında gösteriyor.

Üçüncü parti kaynaklar ortasında Aptoide, APKMonk, APKPure, APKCenter ve UpToDown yer alıyor. Böylelikle kullanıcılar tam olarak istedikleri uygulamayı, istedikleri kaynaktan ve güvenlik denetimleri evvelden yapılmış halde indirebiliyorlar.

Petal Search birebir vakitte indirilen ve daha evvel aygıtta bulunan uygulamaların güncellemelerini de denetim ederek kullanıcıya yardımcı oluyor.

Petal Search ile birebir vakitte haber, görsel, görüntü, müzik, spor aktiflikleri, otel ve restoran rezervasyonu, uçak bileti üzere aramalar da yapılabiliyor. Tüm arama sonuçları, kullanıcının şahsî tercihlerine ve bulunduğu lokasyona nazaran özelleştirilebiliyor.

Kullanıcılar, istedikleri taktirde Petal Search uygulaması üzerinden şirkete geri bildirimde bulunabiliyor. Geçerli geri bildirimler belirlendikten sonra en fazla geçerli geri bildirimde bulunanlar Huawei Community sayfasından duyurulacak.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ