Razer Wolverine V2 oyun denetim aygıtı tanıtıldı

Razer’ın Mecha-Tactile aksiyon tuşları ve Mecha-Tactile D-Pad özelliğine sahip Wolverine V2, Xbox Series X | S ile uyumlu. Şirketin Mecha-Tactile …

20 Kasım 2020 6 0

Razer’ın Mecha-Tactile aksiyon tuşları ve Mecha-Tactile D-Pad özelliğine sahip Wolverine V2, Xbox Series X | S ile uyumlu. Şirketin Mecha-Tactile aksiyon tuşları, daha fazla dayanıklılık ismine 3 milyon tuş basma ömrü ve standart membran düğmelere nazaran %35 daha süratli çalıştırma (actuation) sağlayan 0,65 mm’lik azaltılmış çalıştırma uzaklığı ile donatıldı. 

Daha süratli anahtarlara ek olarak Wolverine V2, Xbox için Tasarlanan Razer Denetleyici (Razer Controller Setup Designed for Xbox) yazılımı aracılığıyla yapılandırılabilen iki programlanabilir çok fonksiyonlu düğmeye sahip. Bu düğmeler oyuncuların daha fazla denetim ve gelişmiş özelleştirme için öne bakan düğmeleri yine düzenlemelerine imkan tanıyor.

Refleks gerektiren hareketler ve suratın çok değerli olduğu durumlarda Wolverine V2’deki tetik anahtarları, ultra süratli seri atış yapmak için tetiği otomatik durduran bütünleşmiş raylı Hassas Tetik Modu özelliğine sahip.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ